OUTDOORCHEF

Před více než 20lety se začala psát historie značky OUTDOORCHEF, když Mike Lingwood vymyslel a vyrobil první prototyp plynového kotlového grilu.

OUTDOORCHEF: ŠVÝCARSKÁ PRECIZNOST PRO ZDRAVÉ GRILOVÁNÍ

O Švýcarech se říká, že puntičkářství a posedlost prvotřídní kvalitou je součástí jejich DNA. A právě tyto vlastnosti se promítají i do grilů OUTDOORCHEF. Můžete od nich očekávat špičkovou kvalitu, propracované technologie a dotaženost do posledního detailu. Ať už si vyberete gril plynový, elektrický nebo na dřevěné uhlí, výsledkem bude vždy zdravé a perfektně chutné jídlo. Navíc bez stresu z hoření šťáv nebo složitého čištění grilu.  

Grilování s OUTDOORCHEF je:

JEDNODUCHÉ

OUTDOORCHEF vám díky maximální jednoduchosti otevírá cestu k úspěchu. Poté, co gril jednoduše sestavíte, můžete ihned začít experimentovat a užívat si dokonalého grilování. Jedinečný trychtýřový systém spolu s nepřilnavou povrchovou úpravou grilu i roštu z keramického smaltu zajistí snadné čištění. Váš gril bude vždy připraven k akci.  

VŠESTRANNÉ

S OUTDOORCHEF obstojíte i v těch nejnáročnějších kulinářskeých výzvách. Díky důmyslné konstrukci grilů, chytrým technologiím a správnému příslušenství OUTDOORCHEF zvládnete nejen grilovat, ale i péct či vařit. Propojit skvělé jídlo, pohodu a odpočinek nebylo nikdy jednodušší.  

ZDRAVÉ

Pro OUTDOORCHEF je zdraví přirozenou součástí dokonalého požitku z grilování. I v tomto ohledu fungují grilovací systémy OUTDOORCHEF jedinečně: jejich konstrukce zabraňujie vzplanutí odkapávajících šťáv, a tak z grilu vždy voní jen připravované jídlo. Žádný spálený tuk, jen maximum chutí.  

 

Plynové grily OUTDOORCHEF

Díky systému EASY FLIP získáte dva grily v jednom

Základním stavebním kamenem plynových kotlových grilů OUTDOORCHEF je chytrý systém EASY FLIP. Ten prostřednictvím trychtýře uvnitř grilu umožňuje změnit nastavení z přímého na nepřímé grilování během okamžiku. Stačí trychtýř otočit o 180°. Zároveň trychtýř zabraňuje tomu, aby se odkapávající tuk a šťávy dostaly do kontaktu s plamenem a začaly hořet. Výsledkem je zdravé a perfektně chutné jídlo.

 

 

EASY SLIDE

Systém EASY SLIDE vám dovolí změnit nastavení z přímého na nepřímé grilování jedním pohybem ruky! Samozřejmostí jsou uzavíratelné ventilační otvory kotle i víka pro optimální regulaci žáru. Při doplňování paliva už nemusíte složitě vyndávat a odkládat rozpálenou mřížku. Výklopná dvířka v mřížce doplňování paliva a manipulaci se žhavými uhlíky významně ulehčují! Užitečná rada: Po rozpálení shrňte/nasypte žhavé uhlíky jen na jednu polovinu mřížky na žhavé uhlíky. Získáte tak různé teplotní zóny na jednom grilu a naplno využijete potenciál systému EASY SLIDE. Krátce: budete grilovat ještě lépe!

A-LINE

Austrálie je známá svou rozvinutou kulturou grilování. Ta byla inspirací pro spolehlivé grily té nejvyšší kvality řady A-LINE od OUTDOORCHEF. Snadno ovladatelný odolný podvozek nese nejen rozměrnou grilovací plochu, ale i dostatečně veliké odkládací stolky na bocích grilu. Ty je možné u naprosté většiny modelů sklopit (včetně modelů s bočním hořákem) a gril je tak daleko skladnější. Samozřejmostí je teploměr integrovaný ve víku, díky kterému můžete vždy přesně kontrolovat teplotu uvnitř grilu. Speciální chrániče hořáků byly navrženy zvlášť pro tuto řadu grilů a efektivně redukují hoření odkapávajících šťáv.

EASY REFLECT

Jako vítěz mnoha nezávislých testů se elektrický gril od OUTDOORCHEF řadí k nejpopulárnějším grilům ve své kategorii. A to nejen díky technologii EASY REFLECT, která zajišťuje takovou distribuci žáru, že teplota na mřížce dosahuje standardu plynových grilů. Další výhodou je tepelný reflektor s vyměnitelnou hliníkovou folií. Ta svádí odkapávající šťávy do záchytné misky a čištění grilu je tak ještě jednodušší.

Dual Gourmet system

Novinky

Zůstaňte s námi v kontaktu a získejte
novinky jako první! Stačí vyplnit váš e-mail: