OUTDOORCHEF

Před více než 20lety se začala psát historie značky OUTDOORCHEF, když Mike Lingwood vymyslel a vyrobil první prototyp plynového kotlového grilu.

Dual Gourmet system

EASY FLIP

Srdcem každého plynového kotlového grilu OUTDOORCHEF je EASY FLIP systém, skvěly příklad inovativního uvažování konstruktérů OUTDOORCHEF. Systém EASY FLIP vám umožní změnit nastavení z přímého grilování na nepřímé během okamžiku! Současně plní bezpečnostní funkci: úplně zamezuje hoření odkapávajících šťáv. Změnit nastavení z přímého grilování na nepřímé, případně na pečení a vaření je tak jednoduché: stačí otočit trychtýř systému EASY FLIP.

 

EASY SLIDE

Systém EASY SLIDE vám dovolí změnit nastavení z přímého na nepřímé grilování jedním pohybem ruky! Samozřejmostí jsou uzavíratelné ventilační otvory kotle i víka pro optimální regulaci žáru. Při doplňování paliva už nemusíte složitě vyndávat a odkládat rozpálenou mřížku. Výklopná dvířka v mřížce doplňování paliva a manipulaci se žhavými uhlíky významně ulehčují! Užitečná rada: Po rozpálení shrňte/nasypte žhavé uhlíky jen na jednu polovinu mřížky na žhavé uhlíky. Získáte tak různé teplotní zóny na jednom grilu a naplno využijete potenciál systému EASY SLIDE. Krátce: budete grilovat ještě lépe!

A-LINE

Austrálie je známá svou rozvinutou kulturou grilování. Ta byla inspirací pro spolehlivé grily té nejvyšší kvality řady A-LINE od OUTDOORCHEF. Snadno ovladatelný odolný podvozek nese nejen rozměrnou grilovací plochu, ale i dostatečně veliké odkládací stolky na bocích grilu. Ty je možné u naprosté většiny modelů sklopit (včetně modelů s bočním hořákem) a gril je tak daleko skladnější. Samozřejmostí je teploměr integrovaný ve víku, díky kterému můžete vždy přesně kontrolovat teplotu uvnitř grilu. Speciální chrániče hořáků byly navrženy zvlášť pro tuto řadu grilů a efektivně redukují hoření odkapávajících šťáv.

EASY REFLECT

Jako vítěz mnoha nezávislých testů se elektrický gril od OUTDOORCHEF řadí k nejpopulárnějším grilům ve své kategorii. A to nejen díky technologii EASY REFLECT, která zajišťuje takovou distribuci žáru, že teplota na mřížce dosahuje standardu plynových grilů. Další výhodou je tepelný reflektor s vyměnitelnou hliníkovou folií. Ta svádí odkapávající šťávy do záchytné misky a čištění grilu je tak ještě jednodušší.

Dual Gourmet system

Novinky

Zůstaňte s námi v kontaktu a získejte
novinky jako první! Stačí vyplnit váš e-mail: