Traeger

Nefalšováné kouřové aroma z Ameriky

Pronikněte s americkým peletovým šampionem do tajů BBQ a staňte se mistrem grilu. Je to jednodušší, než si myslíte.

Originální gril na dřevo

První gril na dřevěné pelety vznikl před více než 30 lety v americkém Oregonu. Využití pelet, které jídlu dodávají nezaměnitelné kouřové aroma, si fanoušci grilování rychle zamilovali. A tak si značka Traeger vydobyla pozici nejprodávanějšího výrobce peletových grilů na světě. Traeger ale neusíná na vavřínech a neustále vyvíjí nové chytré technologie, díky kterým je grilování zábavnější, komfortnější a interaktivnější.

Proč vybrat Traeger?

  • CHUŤ - Jedinečná a intenzivní kouřová chuť a vůně díky peletám ze 100% přírodního tvrdého dřeva.
  • VŠESTRANNOS - Grilování, uzení, zapékání, dušení, pečení a samozřejmě královská disciplína BBQ - barbecue.
  • LEHKOST - Stačí jednoduše nastavit, jakého výsledku chcete dosáhnout, a gril se postará o vše ostatní. 
  • SPOLEHLIVOST - Nezapomenutelný chuťový zážitek, na který se můžete pokaždé spolehnout.
  • PŘÁTELSTVÍ - Nic na světě nespojuje tak jako čas strávený kolem grilu s voňavým a chutným jídlem.

Šest funkcí v jednom grilu

Každý gril má něco do sebe, ale jedině s modelem na pelety dodáte jídlu jedinečnou a intenzivní kouřovou chuť dřeva. A co je na tom nejlepší – prakticky bez práce. Grily Traeger se navíc neomezují jen na grilování. Zvládnete s nimi také udit, zapékat, dusit, péct a v neposlední řadě vám dovolí proniknout do královské grilovací disciplíny. Ano, řeč je o BBQ neboli barbecue, kulinářské metodě, která spočívá v pomalé přípravě masa pomocí dřevěného kouře. Chcete-li příští grilovačku korunovat autentickým BBQ, jste tu správně.    

Gril, který slouží vám, ne vy jemu

Když pozvete hosty na grilování, měli byste se věnovat především jim, ne pobíhat okolo grilu a ladit jeho optimální nastavení. Když si vyberete chytrý gril Traeger, skutečně to tak bude. Pohodlí uživatelů je totiž pro amerického výrobce na prvním místě. Proto mají Traegery přesné digitální ovládací prvky, se kterými můžete pracovat intuitivně a vždy se na ně spolehnout. Stačí jednoduše nastavit, jakého výsledku chcete dosáhnout, a gril se postará o vše ostatní. A vy se zatím můžete bavit s přáteli. 

Není kouř jako kouř

Palivem pro grily Traeger jsou pelety z tvrdého dřeva. S nimi bude každé vaše grilování prostoupené nezaměnitelnou kouřovou chutí a vůní. Díky použití pelet Traeger budete mít jistotu, že skutečně grilujete na 100% přírodním dřevu, s nímž dosáhnete toho nejčistší kouřové aroma. Pro každý pokrm se hodí jiný druh dřeva – ovocné dřevo z třešně nebo jabloně dodá jídlu jemně sladkou chuť, ořechové dřevo zajistí výraznější slanou kouřovou chuť a dubové pelety si zase budou skvěle rozumět s čerstvým lososem.  

 

PUSŤ GRIL A ZAPOMEŇ NA NĚJ! S TRAEGEREM JE GRILOVÁNÍ HRAČKA

Šnek na dně zásobníku tlačí 100% dřevěné pelety do srdce grilu, kde se díky HOT ROD samy rozpálí. Na Traegeru nastavíte požadovanou teplotu a grilování může začít. Traeger griluje rovnoměrně po celém roštu a zároveň pokrmy obklopuje delikátním kouřovým aroma.

KONVEKCE

Indukční větrák rozvádí žár a jemný kouř z tvrdého dřeva po celé grilovací komoře. Výsledek: rovnoměrná distribuce žáru i skvělé chuti.

ZÁSOBNÍK

Naládujte zásobník 100% dřevěnými peletami pro hodiny žáru, grilování nebo uzení bez nutnosti přikládat.

ŠNEK

Přikládá na oheň tím že posouvá 100% dřevěné pelety ze zásobníku do spalovací komory. Svižněji pro vyšší teploty a rychlejší/prudší grilování, pomaleji pro nižší teploty a delší grilování (BBQ, low & slow )

SRDCE GRILU

Podpalovač Hot Rod ve spodní části zapálí a udržuje oheň, takže vy si můžete v klidu dát jedno dobře vychlazené.

ÚSPORNÝ PROVOZ

Napájení podpalovače z běžné domácí zásuvky. Příkon je 300 W první 4 minuty, a potom už jen 50 W po zbytek grilování.

VYPÍNACÍ SEKVENCE

Tahle vychytaná funkce zařídí, že se dřevěné pelety spálí do posledního zbytku. Jak? Snadno. Po spuštění této sekvence se vypne šnek a nepřidává další dřevo do spalovací komory, ale větrák běží dál ještě 10 minut, takže dřevo dohoří a vše se řádně “provětrá”. Gril se potom sám kompletně vypne.

Novinky

Zůstaňte s námi v kontaktu a získejte
novinky jako první! Stačí vyplnit váš e-mail: